Czy czujesz, że brakuje Ci miejsca na podwórku? Chciałbyś mieć więcej miejsca do uprawy roślin, relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi? Cóż, Twoje życzenie właśnie się spełniło! Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba kupować domu ani hektara ziemi, aby mieć ogród na świeżym powietrzu. Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę miejsca, odpowiednie planowanie i odrobina kreatywności. Tworząc pokój na świeżym powietrzu, możesz przekształcić swoje podwórko w relaksującą oazę. Sprawdź nasz dzisiejszy ranking meble ogrodowe technoratanowe!

 

Meble ogrodowe wypoczynkowe z jasnego technorattanu Nilamito VIII Light Grey + fotel

100 16ad5Prezentowany mebel wykonany jest z lekkiego technorattanu. Składa się z 3 modułów środkowych, 2 narożnych, jednej pufy i fotela. W komplecie znajduje się 7 miejsc siedzących, które pomieszczą zarówno naszą rodzinę, jak i przyjaciół, którzy mogą wpaść na taras! Zestaw uzupełniają poduszki na każde siedzisko i oparcie z pokrowcami, które można łatwo zdjąć, gdy się zabrudzą. Poszczególne elementy tego zestawu w jasnej technorattanowej kolorystyce można wymieniać za pomocą dołączonych łączników, aby nadać im indywidualny charakter.

Idź do okazji

Zestaw ogrodowy z podnoszonym stolikiem Corfu Set Lyon Grafitowy

105 c966e

Zestaw ogrodowy Corfu Set Lyon ze stolikiem Lift jest wygodny w użytkowaniu i ma grafitową kolorystykę, która będzie się dobrze komponować w każdej aranżacji. Zestaw składa się z dwuosobowej sofy, dwóch foteli, pięciu płaskich poduszek i stolika kawowego, które nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Meble Corfu zostały stworzone przez projektantów inspirujących się światowymi trendami, którzy stonowali kolory. Szare poduszki tworzą doskonałe połączenie estetyczne pasujące do tego zestawu.

Idź do okazji

Zestaw ogrodowy z narożnikiem fotelami i skrzynią ProB brązowy

106 12fee

Brązowy zestaw ogrodowy Meblobranie ProB z fotelami i stolikiem skrzyniowym to wygodny komplet, który posłuży zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie, werandzie czy tarasie. Sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu - jak i podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Cały zestaw został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (polipropylenu), choć początkowo może wydawać się, że przypomina naturalny rattan. W prezentowanej strefie wypoczynkowej znajduje się fotel i skrzynia - stworzone z szacunku do natury, a jednocześnie zapewniające jej długotrwałe bezpieczeństwo dzięki wykorzystaniu podczas produkcji 90% materiałów pochodzących z recyklingu: wszystko to bez uszczerbku dla jakości, trwałości czy parametrów wzorniczych!

Idź do okazji

Komplet mebli technorattanowych modułowych dla 8 osób Stefano Grande Grey & Ivory

108 dc709

Zestaw mebli technorattanowych to idealne uzupełnienie każdej aranżacji ogrodowej, idealne do dużych przestrzeni, takich jak tarasy czy ogrody. Zestaw zawiera trzyosobową sofę, dwa fotele, pufę i stolik kawowy - wystarczy, by pomieścić gości podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Te stylowe meble doskonale wyglądają także w ogrodzie! Dzięki prostemu kształtowi kubełka możesz dostosować tę wygodną aranżację do swoich potrzeb (np. zmienić liczbę potrzebnych miejsc siedzących).

Idź do okazji

Autor