Nasz Wybitny Absolwent Politechniki Białostockiej Powrót

Dr inż. Mariusz Luto pracuje na stanowisku Dyrektora Operacyjnego i Członka Zarządu Elektromontaż Wschód sp. z o.o. W swoim dorobku zawodowym ma trzy patenty i pięć zgłoszeń patentowych. W branży energetycznej pracuje od ukończenia studiów. Początkowo jako konstruktor urządzeń energetycznych, potem w obszarze budownictwa energetycznego. Jest znanym i cenionym ekspertem w branży, również jako autor publikacji dotyczących aparatury energetycznej oraz jako współpracownik z instytucjami naukowo-badawczymi.

– Praca w Elmont Grupie to niezwykła przygoda. Realizujemy bardzo ambitne projekty elektroenergetyczne w całej Polsce. Moje zadanie to ciągłe poszukiwanie szans i nowych rozwiązań – mówi dyrektor Mariusz Luto.

Elmont Grupa od lat buduje kluczowe i ważne obiekty w rozwoju gospodarki kraju. Specjalizuje się w zakresie projektowania, wykonawstwa i serwisu obiektów, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych wysokiego, średniego i niskiego napięcia dla energetyki zawodowej, inwestycji OZE i przemysłu.

– Klucz do sukcesu? Niby to oczywiste, ale najważniejsze to dobry zespół, na którym zawsze można polegać. Wtedy da się nawet góry przenosić, a bycie krok przed innymi to tylko kwestia czasu. Nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy, gdyby nie praca całego zespołu ludzi aktywnych, którzy nie lubią stać w miejscu – dodaje dyrektor.

Te dokonania nie byłyby możliwe bez wiedzy i doświadczeń, które Mariusz Luto zdobył między innymi na Politechnice Białostockiej. Zdecydowana większość inżynierów w Elmont Grupie to absolwenci tej cenionej uczelni.

Jesteś studentem lub absolwentem Politechniki Białostockiej? Zapraszamy do współpracy. Oferujemy praktyki i staże studenckie oraz wolne wakaty – nie tylko na stanowiskach inżynierskich.

Więcej informacji: rekrutacja@elmontgrupa.pl

MLuto

© Elektromontaż Wschód | All rights reserved | Cookie policy