Miasto Białystok, Elmont Grupa i Palisander ratują 28. finał WOŚP w Białymstoku Powrót

Jeszcze miesiąc temu oficjalne informacje płynące ze sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białymstoku były takie, że finał WOŚP na Rynku Kościuszki nie odbędzie się. Jednak wielki odzew białostoczan i chęć pomocy dwóch białostockich firm sprawiły, że WOŚP również i w tym roku zagra w Białymstoku.

– Początkowo finałowy koncert miał się nie odbyć z powodu braku funduszy i chętnych do sztabu. Jednak dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Białegostoku i dwóch prywatnych firm finał w mieście będzie mógł się odbyć – mówił prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Pomoc Elmont Grupy polega przede wszystkim na wsparciu finansowym, jednak ważnym elementem pomocy będzie też udział w organizowanych przez sztab zbiórkach i organizacja własnych zbiórek.

– Gdy otrzymaliśmy propozycję od organizatorów aby wesprzeć przyszłoroczny finał, nie wahaliśmy się ani chwili. Jest to ogromnie wyróżnienie, cieszymy się że możemy brać udział w tak szczytnej inicjatywie – mówił Grzegorz Kropiewnicki, dyrektor marketingu Elmont Grupy.

– Bez pomocy Miasta, Elmont Grupy i Palisandra finału w tym roku by nie było – dodaje Angelika Łapińska ze sztabu WOŚP.

Już dziś serdecznie zapraszamy zarówno na finał WOŚP w Białymstoku, który odbędzie się na Rynku Kościuszki 12 stycznia 2020 r., jak i do udziału w zbiórkach organizowanych przez Elmont Grupę.

Pełna relacja z konferencji prasowej dostępna jest na stronie: https://www.facebook.com/dziendobrybialystok/videos/452773408681022/

Fot. materiały prasowe

 

 

© Elektromontaż Wschód | All rights reserved | Cookie policy