Elmont Grupa na Targach Pracy Politechniki Białostockiej Powrót

To już tradycja, że dwa razy do roku Elmont Grupa bierze udział w Targach Pracy Politechniki Białostockiej. To świetna okazja do rozmów na temat praktyk i staży, a także rozmów rekrutacyjnych. Tegoroczne targi miały miejsce 22 października 2019 r. na Wydziale Elektrycznym.

Największym zainteresowaniem cieszyły się rozmowy z absolwentami Politechniki Białostockiej, którzy pracują w Elmont Grupie. Byli z nami inżynierowie, którzy zajmują się nie tylko elektroenergetyką ale również fotowoltaiką, czy projektowaniem sieci.

– Studenci pytali m.in. o to jak aplikować na staż czy praktykę, gdzie złożyć CV oraz jaki kierunek studiów magisterskich wybrać aby móc u nas pracować. Większość naszej kadry inżynierskiej to absolwenci Politechniki Białostockiej – mówi Marta Prymak-Kossa, która zajmuje się rekrutacją w Elmont Grupie.

Obecnie poszukujemy m. in. inżynierów budowy i projektantów sieci, czyli absolwentów z wykształceniem elektrycznym, ale również doradców klienta ds. OZE. Aktualne oferty pracy dostępne są w zakładce >> praca <<

Tych, którzy nie zdążyli odebrać nagród w loterii zapraszamy na nasz profil na FB: www.facebook.com/ElmontGrupaSA

 

© Elektromontaż Wschód | All rights reserved | Cookie policy