88 MW ze Wschodu… Powrót

Do końca 2019 roku Elektromontaż Wschód wybuduje blisko 30 kilometrową linię kablową 110kV wraz z linią światłowodową oraz pięciopolowy  RS 110kV na potrzeby budowy farmy wiatrowej w województwie zachodniopomorskim. Infrastruktura wyprowadzi moc z trzech farm wiatrowych o łącznej mocy 88 MW.

Specjalizacja OZE

Inwestorzy OZE doskonale zdają sobie sprawę, że piętą achillesową jest instalacja elektroenergetyczna źródła OZE i prace na styku z energetyką zawodową. Jako Grupa Firm o specjalności elektroenergetycznej od wielu lat pracujących ze wszystkimi Operatorami Systemów Dystrybucyjnych w Polsce, zapewniamy najlepszą i kompleksową obsługę w tym zakresie. Jest to gwarant terminowego podłączenia i przesyłu wyprodukowanej energii do sieci.

Dlatego tak ważne jest, aby tego typu inwestycje powierzyć generalnemu wykonawcy, którym będzie sprawdzona od lat firma z branży elektroenergetycznej, taka jak właśnie Elektromontaż Wschód.

Nasze wyspecjalizowane brygady montażowe działają w całej Polsce. Dysponujemy własnym sprzętem specjalistycznym. Inwestycje realizujemy zależnie od koncepcji klienta, jako kontrakty EPC, EPC-M, BOP itp. W naszym portfolio znajduje się szereg zrealizowanych farm wiatrowych, biogazowni i elektrowni fotowoltaicznych potwierdzonych referencjami zadowolonych Klientów.

© Elektromontaż Wschód | All rights reserved | Cookie policy